Baba Yaga : Terror of the Dark Forest izle

Яга. Кошмар тёмного леса
1080p
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Baba Yaga : Terror of the Dark Forest izle
106 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.1
Baba Yaga Karanlık Orman Terörü izle, film büyük şehrin ortalarından sıkılan yüksek ses ve egzoz dumanının yoğun olduğu atmosferde yaşamaktan bıkmış adamın yeni bir yere taşınan genç ailenin yaşadığı hayata odaklanıyor. Evli çift yeni çocukları olacakları haberi ile hayatlarına renk gelmiş çok mutlu olmuşlardır. Yeni doğmuş kızlarına daha güzel yaşam standartlarında bakmak adına hem evin erkeği hem kadını çalışmak zorundadır. Evdeki iki ebeveyn de çalıştığı için küçük kıza bakmak için bir dadı gerekmektedir. Genç çift dadı arayışlarına girmiştir. Gelen giden dadıların ardından bir dadıda karar kılan çift dadıyı kiraladıktan sonra dadı genç çift için güvenilir hale gelmiştir. Gel zaman git zaman çiftin en büyük çocukları olan Egor, bakıcı kadının korkunç davranışlarını fark etmesi sonucu, gider ve ailesine söyler fakat Egor'un ailesi ona inanmaz. Babasının çocukların güvenliği ve dadının çalıştığını görmek adına evin çeşitli yerlerine güvenlik kameraları yerleştirmiştir. Babasının güvenlik adına kurduğu güvenlik kameralarını kontrol etmesinin sonucu Egar'ın haksız yere dadısına suç attığını fark eden babası, Egar'ı yalancılıkla suçlayıp bu konuyu bir daha açmaması için ciddi şekilde uyarmıştır. Bu hikayenin sonunda masum Egar aslında haklı olup ailesinin dadı diye işe aldıkları aslında eski bir Slav iblisi çıkacaktır.
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.