Coffee & Kareem izle

Coffee & Kareem
1080p 1080p Dublaj 1080p Altyazı
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Coffee & Kareem izle
84 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 5.1
Coffee & Kareem izle, Coffee & Kareem, iftiraya uğramış aslında gururlu emeğiyle çalışan mesleğine saygı duyan bir polis memurunun, atılan iftiraya karşı savaş açarak lekelenen adını temize çıkarmasını çabalayan bir polis memurunun yaşadıklarını konu ediyor. Detroit'te yaşayan namusuyla işini yapmaya çalışan polis memuru, bundan öncesine kadar polis olmak tek hedefi olup polislik mesleğini çok seven, çok çalışarak polis olmuş polislik hayatında hiç bir kural çiğnemeyen polislik yapmaktan zevk alan adamın bir gün büyük bir iftiraya maruz kalmasıyla hayatı tamamen değişecek polislik mesleğine karşı duyduğu hisler aniden yön değiştirecekti. Polis memuru iftiraya uğramasının ardından adını temize çıkarmak suçsuz olduğunu kanıtlamak adına hiç vakit kaybetmeden olaylar daha taze iken hemen harekete geçer. Şehirde azılı bir seri katil sürekli suçlar işlemektedir. Şehirdeki azılı seri katili yakalamaya çalışması yanı sıra kendisine atılan iftirayı yalanlayıp adını temize çıkarmak için çabalayan polis memuru, kendisini bedenini ve beynini çok yorar fakat çalışıp çabalamaktan vazgeçmez. Polis memuru adı lekelendiği için ne bu seri katil davasında ne de kendisinin adını temize çıkarmak için yaptığı çalışmalarda kimse ona yardımcı olmaz, tek başına zorlanan adamın bir yardımcıya ihtiyacı vardır. Aradığı yardımı kız arkadaşı olan kadının 11 yaşındaki ufak oğlundan bulan adam 11 yaşında ufak bir çocukla çalışmak zorunda kalmıştır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.