Evimde Bir Katil izle

A Killer in My Home
1080p
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Evimde Bir Katil izle
99 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 5.2
Evimde Bir Katil izle, Allison Winters kendi halinde standart bir hayat yaşan evli olup kocasını çok seven ve kocasına çok düşkün olan bir kadındı. Allison Winters'in kocası ani bir kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Tüm müdahaleler yapılsa da kurtarılamamıştı. Allison'un kocasının ölümü onu tamamıyle yıkmıştı. Kocasını çok seven ve aşırı düşkün olan kadın artık yapayalnız kalmıştı. Kocası öldükten sonra avukatına daha önceden vasiyetini yazdıran adam, ölümünün ardından avukat Allison'a gelip vasiyeti vermiştir. Vasiyetten adamın Allison'a bıraktığı bir takım mallar ve gizli bir kadından olan bir çocuğu olduğu yazar. Bu çocuğa göz kulak olup sahip çıkmasını isteyen adamın yazdığı bu sözler karşısında Allison sinirlenir. Günler geçer hayat devam eder derken, Allison'un kocasının gizli ailesi bir gün kapıda belirir, bu gizli ailenin annesi olan kadın Jenna Allison'dan oğlu Joshua için yardım ister. Parası olmayan kadın Jenna oğlunun geleceği için kaygılanıp, oğlunun zeki bir çocuk olduğu iyi şartlar altında okutmak istediğini söyler. Allison'u 5 dakika içinde ikna eden kadın içeri girer ve konuşmaları devam eder. Allison gizli aileye evini açar onları misafir odasına yerleştirir. Joshua'nın geleceği için tonlarca para dökmeye hazırdır. Kocasının vasiyetinde istediği gibi kocasının gizli ailesine yardımcı olmaya karar vermiştir.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.