Görünmez Adam izle

The Invisible Man
1080p Moly Altyazı 1080p Altyazı
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Görünmez Adam izle
97 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.3
Görünmez Adam izle, Cecilia Kass ünlü zengin ve zeki bir bilim insanıyla bir birliktelik içindedir, fakat mutlu değildir birlikte olduğu insandan fiziksel ve duygusal şiddet görmektedir. Birlikte olduğu insanın paronayaklıkları, darlamaları ve şiddetlerinden artık bıkan Cecilia onun evinden kaçmak ister ve doğru anı bulunca bir gece yarısı yaşadığı bu acı dolu ilişkiden kaçabildiği kadar kaçmak için yola koyulur. Eski sevgilisinin Zeki ünlü biri olsa da psikopat olduğunu bildiği için onu bulmasından ve bulacağında yapacaklarından korkan Cecilia saklanmak için bir yol düşünmektedir. Genç kadın kız kardeşinin beraber büyüdüğü çok samimi arkadaşından onu saklaması için yardım ister. Bir süre saklanan ve hayatına rutin bir şekilde devam eden Cecilia, şaşırtıcı bir haber duyar eski sevgilisinin öldüğünün haberini, daha da ilginci zengin eski sevgilisi ona büyük servetinden yüklü miktarda bir para bırakmıştır. Cecilia bunun onun geri dönmesi için bir komple bir aldatmaca olduğunu düşünmektedir. Cecilia başından geçen ürkütücü akıl dışı olaylar olmaya başlamıştır. Cecilia artık çevresindeki insanları da korkutmaya ve tehlikeye atmaya başlamıştır. Cecilia arkadaşlarının görmediği biri tarafından öldürüleceğini söylese de arkadaşları ona inanmaz ve onlar inanmadıkça Cecilia onlara kanıtlamaya daha çok çabalar. Fakat bu süre zaafında genç kadın akli dengesini iyice yitirmek üzeredir. H.G Wells'in romanından uyarlanan bu eser, 1933 te yine aynı isimle vizyondaydı. Klasik film tekrardan uyarlanarak yine vizyonda.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.