Kara Şövalye izle

The Dark Knight
1080p Vidmoly Türkçe Dublaj Vidmoly Türkçe Altyazılı
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Kara Şövalye izle
Kara şövalye izle filmi, büyük efsane olan Joker ve Batman'in amansız mücadelelerini ana konu edinmektedir.Olaylar Gotham şehrinde yaşanmaktadır. Joker, o dönemin halkı için son derece büyük bir tehdit unsuru haline gelmeyi başarmıştır. Bütün sokaklarda amansız bir kaos baş göstermiş, adeta şehirin dengeleri bozulmuştur. Bu durum karşısında hiç kimse çözüm üretememiştir. Gotham şehrinin kaderini kurtarma görevini Batman üstlenecektir. Daha önceden suç işlemiş olanlardan arındırılan bir bölge, Joker tehditinin ardından bir süre sonra tekrar tehdit altında kalacak ve bu durumda birilerinin tekrardan kolları sıvaması gerekecek. Bu sefer arındırma işlemi o kadar kolay olmayacaktır. Batman, bu görevi tek başına tamamlamayacak ve ona eşlik eden Teğmen Gordon ve Savcı olan Harvey Dent ile bir araya gelerek Gotham Sokakları'nı tekrardan arındırmaya çalışacaktır. Gotham şehri, eski kaos dönemlerine dönmüştür. Joker'in üstün zekası ile baş etmek o kadar kolay değildir. Batman, Gotham Şehri'ni tekrardan arındırma görevini üstlendiği sıra kendi varoluşunun sebeplerini de aramaya, sorgulamaya başlayacak. Her ne kadar suçluları cezalandırsa da, onun varoluş ve yaşama sebebi suçluların sayısını azaltmakta mı, yoksa çoğaltmakta mıdır? Bu soruların cevaplarını aramak, gerçekleri anlamak isteyecektir. 2008 senesinde yapılan bu filmin yönetmen koltuğunda süper kahraman konularının uzmanı Christopher Nolan oturmaktadır.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 4 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.