Ölümcül Makineler izle

Mortal Engines
1080p Moly Dublaj Moly Altyazı
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Ölümcül Makineler izle
23 izlenme
Türkçe Dublaj - Altyazı
IMDb: 6.1
Mortal Engines, Ölümcül makineler izle filminde Çok büyük bir yıkım olmuştur. Bu yıkımın ardından insanlar hayatta kalmanın derdine düşmüştür ve hayata tutunmaya çalışan insanların yaşamla mücadelesini konu eden bir filmdir. Bu büyük doğa olayının sonrasında insanlar insan olduğunu unutmuş medeniyet resmen yok olmuştur, yıkımın ardından uzun zaman geçmiştir. Artık dünya da hiç bir şey eskisiyle aynı değildir her şey değişmiştir. İnsanlar değişen bu dünya düzenine uymaya çalışıp kendilerini bu yönde geliştirip yeni koşullara ayak uydurmuştur. Dünyada ki büyük şehirler kalabalık olmanın verdiği güç ile kalabalıktan faydalanarak daha küçük şehirlere ve kasabalara saldırılarda bulunmaktadırlar. Tom Natsworthy, bu saldırıda bulunan büyük şehirde olan Londra'nın alt katmanlarında yer almaktadır. Tehlikeli cani ve aranan bir kaçak olan Hester Shaw ile yolları denk düşüp karşılaşan Tom Natsworthy, artık işi daha da zor olup hayatı için daha çok çaba sarf edip daha zekice kararlarla hayatta kalmaya çabalaması gerekmektedir. Bu birbirinden tamamen farklı karakterlerde olan iki insan kendi hayatları hatta diğer tüm insanların hayatının değişmesine yol açacak bir ittifak kurar. Bu birbiriyle alakası olmayan iki insanın kurduğu ortaklık diğer insanlar için ne gibi sonuçlar açacağını kestirmek zor, fakat tüm dünyanın kaderini değiştirecekleri aşikar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke: ,
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.