Suç Kraliçeleri izle

The Kitchen
1080p
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Suç Kraliçeleri izle
54 izlenme
Türkçe Dublaj
IMDb: 5.4
Suç Kraliçeleri izle, Hell's Kitchen şuan yaşaması kolay yer olmadığı gibi 1978 senelerinde çok daha zordur. Bu zor yaşamın halinden en iyi anlayan insanların arasında 3 tane ev hanımıdır. Hell's Kitchen civarları tarafında illegal işler yapan 3 ganster olan adamın eşleri olan bu ev hanımları, eşlerinin illegal işler yapması sonucu eşlerini takibe alan fbi ekiplerini 3 gangsteri yakalayıp hapse atması sonucu 3 gangsterin eşlerinin hayatları tamamen değişmek üzeredir. Eşleri hapse atılan kadınlar hayatta kalmak için artık yaşam şekillerini değiştirmek zorundadır. Evinin direği olan adamlar artık yoktur, evde evin direği eksiktir. Eşlerinin boşalan yerlerini doldurmak adına ev kadınları da eşleri gibi illegal işlere girmeye karar verir. Bunun sebebi evi geçindiremeyip parasızlık yüzündendir. 3 ev hanımı İrlanda mafyasına girip onlarla çalışmaya başlarlar. İrlanda mafyasının pis işlerini yaparak işe başlayan kadınlar zamanla yaptığı işlerde başarılı olmasıyla birlikte mafya içerisinde daha sözü geçen ve yüksek mertebede olan insanlar haline gelecektir. Herkesin umduğunun aksine bu 3 ev kadını, diğer mafyalar arasında rekabeti yok etmekten mafyanın diğer bölümlerini idare etmek gibi bir çok konuda başarılı bir iş çıkarırlar.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.