Troller 2 Dünya Turu izle

Trolls World Tour
1080p
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
UYARI: Film Telif Hakkı Nedeniyle Bulunmamaktadır, En Kısa Sürede Eklenecektir.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Troller 2 Dünya Turu izle
Troller 2 Dünya Turu izle, Poppy ve Branch adında troll kabilesine üye olan 2 tane troll arkadaşın yaşadığı maceraları konu alan bir filmdir. Poppy ve Branch dünya üzerinde altı adet troll kabilesi olduğunu öğrenir ve kendilerininde bu kabilelerden birinin üyesi olduğunu duydukların da çok şaşırmışlardır. Her kabilenin kendine has müzik türlerini vardı. Kabileler funk, pop, rock, teknomusic gibi müzik türlerini temsil etmekteydi. Hard-Rock grubunun üyesi olan Queen Barb'ın babası King Trash in yardım ve destekleriyle diğer müzikleri temsil eden kabileleri yerlebir edip yok etmek istiyordu. Bunu yaparsa kendi grubunun temsil ettiği Rock müzik dünya da dinlenen ve sevilen tek müzik türü olup tek kabile kendi kabilesi kalacaktı. Poppy ve Branch yardım sever nazik ayrımcılığa karşı olan iki troll arkadaştı. Poppy ve Branch zalim Queen Barb ve Kings Trash'e karşı gelip yanlış yaptıklarını ve bu tür ayrımcılığın yanlış olduğunu anlatsa da anlamayan geri kafalı Queen Barbr ve babası King Trash yaptıkları plandan caymayarak planını uygulamaya koymuşlardı. Poppy ve Branch kendileri gibi düşünen birkaç arkadaşını yanlarına alıp Queen Barb ve babası King Trash'e karşı savaşıp onları yenmeleri gerekmekteydi.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.