Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle

Sorry We Missed You
1080p Moly Altyazı 1080p Altyazı
Hata Bildir ×
İzlediğiniz filmler hakkında değerli yorumlarınızı yaparak bizlere katkıda bulunabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Çalışmayan, hatalı kaynakları yorum olarak veya sağ üstten "Hata Bildir" kısmına tıklayarak bizlere bildirmekten çekinmeyiniz,anında güncellenecektir.
Film Bilgileri
10 ay önce eklendi
Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle
87 izlenme
Türkçe Altyazılı
IMDb: 7.7
Üzgünüz, Size Ulaşamadık izle, Yaşadığı ekonomik krizle boğuşan ve batmamak için çabalayan bir ailenin hayatını konu alıyor. Ekonomik kriz dönem dönem ortaya çıkıp kaybolduğunu hepimiz biliyoruz, ama 2008 senesin de yaşanan mali kriz oldukça büyüktü. Ricky ve ailesi bu yaşanan kriz sonucu büyük sıkıntıya düşüp batmanın eşiğine gelirler. Borçları olan aile borçlarıyla baş etmeye çalışırken bu kriz ve borçları onları oldukça yorar. Eski rahat ve işlerinin yolunda gittiği hayatlarına dönmek isteyen ailenin karşısına makul bir fırsat çıkmıştır acaba aile bu fırsatı değerlendirebilecek mi ? Bu fırsatta ki yapılacak işler sandıkları kadar kolay olmayıp oldukça zordu. Aileden biri yeni alınmış trafiğe yeni çıkmış 0 km bir minibüs ile çalışma saatleri esnek zamanlı olarak getir götür yani teslimat sürücülüğü, diğeri ise eskiden kendileri gibi zengin olan ailelerin şımarık çocuklarına bakmak zorunda yani bakıcılık yapmak zorunda kalmıştır. Ailelerini geçindirmek hayatta kalmak bu büyük ekonomik krizde dünya dan yok olup gitmeden, buldukları bu işte başarılı olup ailelerini geçindirmek zorundadırlar. Bu zorlu zamanlar da kendilerini yıpranmış ve büyük bir kırılma sürecinde bulur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
FilmAracı Günün Filmi
Film Robotu
Son Yorumlar
Semih Koyucu, 10 ay önce
Filim değilde belgesel desek daha doğru olur.Ama gerçekten çok sıkıcı bir belgesel olmuş.Yazık buraya verilen emek ve harcanan paraya..
Can, 10 ay önce
Güzel film teşekkürler admin
Batuhan Varlıklıol, 10 ay önce
dünyanın en iyi filmi olduğunu açık bir şekilde gösteriyor ve aynı zamanda Morgan Freeman oyunculuğu diyorum ve bırakıyorum :)
T.Emre, 10 ay önce
Kesinlikle izlenmesi gereken bir film.
Ömer, 10 ay önce
İzlenmeye değer güzel bir film.
filmaraci, 10 ay önce
değerli yorumunuz için teşekkür eder, iyi seyirler dileriz.
Asu Çiçek, 10 ay önce
Açıkçası başlarken beklentim yüksek değildi ama film o kadar sürükleyiciydi ki bitirdim ve benim için hayatımda izlediğim en iyi filmlerden birisiydi. Cidden insanı düşünmeye zorluyor.
Mahmut, 10 ay önce
Filmi cok begendim izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum
keke, 10 ay önce
ben kahveci değilim ama ben de çok beğendim. kargocuyum ben. bazen arabayı şovalye gibi sürmek geliyor içimden.
Murat, 10 ay önce
Ben bir kahveci olarak çok beğendim Kahvede oralet dağıtırken aklıma geliyor kendimi şovalye zannediyorum.